افزونه وردپرس

افزونه وردپرس برای افزودن امکانات بیشتر و شخصی سازی هرچه بهتر وردپرس مورد استفاده قرار میگیرد ، افزونه های وردپرس به دست برنامه نویسانی که به این CMS توجه و علاقه دارند ساخته می شود ، گاه این افزونه ها رایگان و گاه این افزونه های وردپرس به صورت پولی برنامه نویسی/توسعه و یا حتی فارسی سازی می شوند.در این صفحه با بهترین افزونه های وردپرس چه طراحی شده به دست برنامه نویسان ایرانی عزیز و چه برنامه نویسان خارجی آشنا خواهیم شد…

اگر بخواهیم در یک مثال از اهمیت و دلیل استفاده از افزونه ها را برایتان بازگو کنیم ، میتوان به افزونه سایت مپ گوگل اشاره کرد ، این افزونه به راحتی سایت مپ سایت شما را ساخته و اطلاعات بروزرسانی و انتشار سایت شمارو در اختیار خزنده های گوگل قرار میدهد و عملیات ایندکس مطالب و بروزرسانی سایت شما رو بهتر میکند.

معرفی افزونه وردپرس
معرفی افزونه وردپرس

معرفی افزونه وردپرس

بیشترین هدف ما از ایجاد این صفحه معرفی افزونه وردپرس است ، افزونه های کاربردی و تکمیل کننده که نیاز هر وب مستر را رفع کند ! توجه داشته باشید که ما بهترین افزونه ها را حدالامکان معرفی میکنیم و دیدگاه مشتریان را نسبت به خرید و تهیه کردن آن دسته از افزونه های پولی وردپرس ، روشن خواهیم کرد.

از کاربرد استفاده افزونه ها تا هاست مورد نیاز و مقدار مصرف منابع و هر موردی که آن افزونه دارد را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. شما عزیزان بعد از مشاهده پست مخصوصی که برای هر افزونه قرار میدهیم خواهید دانست که آن افزونه نیاز شمارا رفع میکند ؟ تا چه حد ؟ و تا چه حد مبلغی که برای آن میپردازید منصفانه است… افزونه های نال شده فارسی مشکلی دارند؟ ندارند ؟ و… تمامی موارد را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

افزونه وردپرس ایرانی

به طور ویژه شروع به معرفی افزونه وردپرس ایرانی خواهیم کرد ، افزونه هایی که به دست طراحان و برنامه نویسان ایرانی عزیز کشورمان توسعه و برنامه نویسی و یا حتی فارسی سازی شده است، میپردازیم.

بی پرده از تمامی مواردی که در افزونه ها میبینیم خواهیم گفت ، هر موردی که باشد را برای شما عزیزان از افزونه های فارسی وردپرس بیان خواهیم کرد و از نظرات و تجربیات شما در بخش کامنت استفاده خواهیم کرد. هدف ایجاد این برگه در سایت سئو کیو تنها آگاهی از کیفیت افزونه ها مورد استفاده قرار گرفته می باشد.

مزایا و معایب افزونه های وردپرس

تمامی خصوصیات از دیدما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تمامی مزایا و معایب افزونه های وردپرس در این صفحه بیان خواهد شد ، هر افزونه را به طور دقیق و ویژه بررسی و آنالیز خواهیم کرد و مورادی که منحصربه فرد باشد را به طور ویژه بیان میکنیم و مزایایی که بیشترین ضربه را در سایت و سئو آن وارد میکند را نیز بی پرده به شما عزیزان خواهیم گفت.