مقالات آموزشی طراحی سایت

هاست مناسب وردپرس چه معیارهایی دارد ؟

هاست مناسب وردپرس را در این مقاله به طور جامع و کامل توضیح خواهیم داد ، بعد از مطالعه این مقاله متوجه آن می شوید که هاست مناسب وردپرس چه نوع هاستی خواهد بود…

تک تک معیارهای موردنیاز هاست وردپرس را بازگو خواهیم کرد و بعد از آگاهی در این رابطه شما به راحتی قدرت تصمیم گیری تهیه هاست از هاستینگ های مختلف را پیدا خواهید کرد.

با تیم سئو و بهینه سازی سایت سئو کار همراه باشید تا در ادامه به تمامی پاسخ های مواردی که در ذهن خود سوال دارید ، برسید…

همچنین از وب مستران عزیز که معیارهای مهم دیگری برای وردپرس قائل هستند و ما در این مقاله ذکر نکرده ایم خواهشمندیم در بخش نظرات به سمع و نظر ما و سایر عزیزان برسانند.

 

 

هاست مناسب وردپرس

در آغاز باید این را بدانید که cms وردپرس مانند سایر cms های مدیریت محتوا ، پردردسر نیست که همواره نیازمند به پیش نیاز های خاصی بر روی سرور باشد.

اما یکی از سخت ترین انتخاب ها و مشکلات وب مستران انتخاب هاست مناسب وردپرس است. بسیاری از وب مستران آماتور ، بیشتر در معرض این مشکلات هستند و قادر به تجزیه و تحلیل نیستند تا تشخیص دهند کدام هاست مناسب است و کدام هاست نا مناسب.

آمارهایی که در سال ۲۰۱۶ منتشر شدند ، سهم سیستم مدیریت محتوای وردپرس بیش از ۲۵ درصد سایت های جهان بود ،  همه چی از محبوبیت این cms جامع و بروز حکایت دارد…

هاست مخصوص وردپرس (WordPress) باید با زبان برنامه نویسی مخصوص این سیستم مدیریت محتوا هماهنگ باشد.

در ادامه تمامی موارد مورد نیاز را ذکر میکنیم.

 

هاست مناسب وردپرس چه معیارهایی دارد ؟

شرکت های بسیاری ، پلن هایی به نام هاست مناسب وردپرس ارائه میدهند ، اما جز نام این پلن ها ، هیچ تفاوتی در منابع و … این پلن ها با سایر پلن هایی که ارائه میدهند وجود ندارد !

هاست وردپرس
هاست وردپرس
  • وردپرس تقریبا با تمامی نسخه های php همخوانی دارد.
  • با توجه به فشار نسبتا زیادی که وردپرس به mysql وارد میکند ، هاست هایی که سرورهای آن از هاردهای SSD استفاده میکنند ، سرعت وردپرس را مظاعف میکند ( ۲ برابر )
  • استفاده از کش سرور xchache و memcache نیز فشار بر سرور و طبیعتا بازدهی را بیشتر میکند.
  • با توجه به باگهایی که هموراه در وردپرس وجود دارد ( البته در هر آپدیت سعی بر رفع آن دارند ) بهتر است هاستینگ مورد نظر از ماژول های امنیتی مناسب با وردپرس بر روی سرور های خود استفاده کند.
  • هاست وردپرس باید حداقل ۵۰۰مگابایت فضا داشته باشد ولی چون در طول زمان شروع به تولید محتوا و … میکنید ، پیشنهاد ما این است از پلن های ۱۰۰۰مگابایتی استفاده کنید.

 

هاست وردپرس و اما نتیجه گیری !

در نتیجه گیری مناسب ترین هاست وردپرس ، باید متذکر شیم که توجهی به متن و تبلیغات سایت های معروف هاستینگ نکنید !

اگر برنامه طولانی مدتی دارید و قصد سرمایه گذاری طولانی مدت در وب سایت خود را دارد و دغدغه انتخاب هاست را دارید اما دو دل هستید ! پیشنهاد ما این است از پلن های ماهانه شرکت های میزبانی وب استفاده کنید .

چون فقط منابع سرور مهم نیست ، پشتیبانی و توان فنی شرکت های هاستینگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زمانی که به مشکل بر بخورید باید توان مدیریت بحران و حل مشکل را داشته باشند… وگرنه تمام زحمات چندین ماهه/ساله و … شما به هدر خواهد رفت.

در نتیجه : ابتدا به عنوان تست پلن تهیه کنید ، اگر منابع و پشتیبانی شرکت میزبان مناسب بوداقدام به خرید پلن های طولانی مدت کنید.

 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن
بستن