مقالات آموزشی سئو و بهینه سازی

راهکار های افزایش امتیاز اتوریتی و رنک ماز سایت

افزایش امتیاز اتوریتی

یکی از مواردی است که برای سنجش سئو سایت و رتبه وب سایت مورد استفاده قرار میگیرد این نمره معمولا در مقیاس ۱۰۰ می باشد و توسط شرکت moz ارائه شده است عوامل تاثیر گذار بر بهبود آتوریتی میتواند یکی از موارد زیر باشد .

۱-تعداد لینک ( بک لینک )

۲- MozRank

۳-MozTrust

۴-و ده ها عوامل دیگر

با این مقدمه ، مقاله امروز را شروع میکنیم ;

طبق تجربه چندین ساله سئو که تیم سئو کار ماهر دارد ، مهم ترین عامل که به تنهایی تمام عوامل دیگر را نیز جبران میکند ، بک لینک است. یعنی هرچه تعداد بک لینک شما بیشتر باشد و کیفیت آن ها بالا تر ، اتوریتی های سایت شما افزایش می باید.

اما باید دقت داشته باشید ، سئو خارجی وب سایت و به خصوص بک لینک یا لینک سازی کاری کاملا تخصصی است و باید طبق اصول رعایت شود. ( تیم سئو کار ماهر در این امر شما را یاری خواهد کرد )

 

راهکار های افزایش امتیاز اتوریتی

با توجه به مطالبی که خدمت شما عزیزان وب مستر ارائه شد ، بک لینک ها مهم ترین عامل افزایش امتیاز اتوریتی و رنک ماز می باشند.

شاید برایتان سوال ایجاد شده باشد ، دلیل این اهمیت چیست ؟

کاملا روشن است ، وقتی سایت های بسیاری با انکرتکست به شما لینک بدهند ، گوگل سایت شما را منبع یا یکی از منابع و مراجع مقاله وب سایت مبدا که به شما لینک داده است میداند !

وقتی لینک شما در انبوهی از سایت ها به طور کاملا اصولی و منطبق بر الگوریتم های پاندا ، درج شده باشد ، سایت شما از نظر اعتبار به جایگاه قابل توجهی خواهد رسید ، به طوری که رتبه کلمات کلیدی شما در گوگل به طور کاملا قابل توجه رشد کرده و شما شاهد تک تک پیشرفت های مطالب و مقالات سایت خود هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن
بستن