سئو کار حرفه ای

سئو چیست ؟ به طور ساده به مجموعه اقدامات تخصصی خارجی و داخلی که روی یک وب سایت انجام میشه تا استانداردهای گوگل رعایت شود ، سئو گفته میشود.

Search Engine Optimization که به اختصار به آن seo گفته می شود.

ما با seo وب سایت خودمان موجب آن می شویم در نتایج بالاتر گوگل قرار گیریم در نتیجه کاربران بیشتری را جذب کنیم.

حال فرض کنید شما دارای یک فروشگاه اینترنتی فروش ساعت هستید و وب سایت خود را با کلمه کلیدی ” ساعت مچی برند ” سئو کرده اید…

اکثر جستجوکنندگان صفحه اول را برای خرید خود انتخاب میکنند ، و از این اکثریت ، بیشترین نفرات ، نتایج اول صفحه اول را انتخاب میکنند !

حال تصور کنید شما در صفحات بعدی گوگل باشید ! نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری برای وب سایت شما به صفر خواهد رسید !

پس با سئو و بهینه سازی اصولی وب سایت ، کاربران را مجاب به بازدید از سایت خود کنید و با محتوا و محصولات خود ، بازدیدکنندگان را مجاب به خرید از فروشگاه اینترنتی خود کنید.

امروزه با همه گیر شدن خرید اینترنتی ( با تشکر از دیجی کالا برای نهادینه کردن افکار عمومی با تبلیغات گسترده خود در جهت خرید اینترنتی ) به راحتی میتوانید از این فضای بی انتها درآمد کسب کنید.

می توانید با کمی تفکر و استراتژی اکثریت بازدیدکنندگان خود را به خریداران محصول/کالا/خدمت و یا هر سرویسی که ارائه میدهید تبدیل کنید.

سئو
سئو

 

 

سئو کار

شاید برایتان این سوال پیش آید تیم سئو کار حرفه ای چه کسانی هستند ، چه تخصص هایی دارند ، روند کاری آنها چگونه است ! و چندین و چند سوال دیگر…

ما در تیم seoQ سئو را به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم کرده ایم و در هر بخش مشاوران و متخصصین مجرب مشغول به کار هستند.

در بهینه سازی داخلی وب سایت ، متخصصین ما روی زمان لودینگ وب سایت ، خطاها و مشکلات در بخش طراحی ، نحوه پست گذاری ، آنالیز سرچ کنسول ، استراتژی محتوا و کلمات کلیدی ، لینک سازی داخلی و بهینه سازی متاتگ ها و همچنین استفاده از بروزترین متدها برای ارتباط هرآنچه بهتر خزنده های گوگل با وب سایت شما را در دستور کار خود قرار داده اند.

در بخش سئو خارجی ، ما با استفاده از بک لینک ، سوشیال سیگنال و رپورتاژ آگهی وب سایت شما در بعد از مدت زمان کوتاهی به رتبه های ۱ الی ۷ گوگل میرسانیم…

تیم متخصص بخش خارجی وب سایت ، با محبوب سازی و برندسازی دامنه ، تقویت دامین اتوریتی و پیج آتوریتی ، انتشار مطالب شما در بسیاری از صفحات مجازی پر بازدید و … آنتن دهی سایت شما و مقالات شما به گوگل را قوی تر میکند.

ما با خرید بک لینک و یا لینک سازی ، به طور ویژه روی سئو خارجی وب سایت مشتری کار میکنیم ، به صورت کاملا اصولی و بدون خطر شروع به لینک سازی متناوب میکنیم ، به گونه ای اگر مشتری روی محتوا خود حداقل فاکتور ها را رعایت کرده باشد ، مقاله او بعد از ایندکس شدن در صفحه اول گوگل نمایش داده شود.

در ادمه بیشتر راجع به تیم سئو کار توضیح میدهیم…

 

 

اهداف سئو

موتورهای جستجوگر سئو را در نتایج خود از سال ۱۹۹۰تاثیر دادند ، به گونه که نتایج در ان زمان به ترتیب حروف الفبا بود.

یعنی عنوان AAA از عنوان ABC بالاتر قرار میگیرفت !

اهداف سئو : کم کم با تقلب هایی که در این نوع از سئو پیش آمد ، موتورهای جستجوگر شروع به استفاده از هوش مصنوعی و تعبیه الگوریتم های همچون الگوریتم رنک برین ، الگوریتم مرغ مگس خوار و … کرده اند.

هدف موتورهای جستجوگر از این اقدام چیزی جز رضایت کاربران نیست ، به گونه ای که کاربر هر چیزی طلب کرد و ان را در گوگل سرچ کرد ، به نتیجه دلخواه خود برسد ! در نتایج کاربر دچار گمراهی نشود…

یعنی اگر شما سرچ کردید خرید لباس ورزشی ، بعد از سرچ لیستی از سایت های غیرمرتبط به نمایش در نیاید !

اگر بعد از سرچ به سایت های فروش کالا های ورزشی بر خوردید ، زمان لود بالایی نداشته باشند تا وقت گران بهای شما تلف شود …

شاید برایتان سوال ایجاد شود گوگل چگونه تشخیص می دهد این موارد را !

من به عنوان یک کاربر بعد از جستجو عبارت کلیدی خود وارد یک وبسایت می شوم ، اگر این وب سایت با جمله ای که بنده سرچ کردم همخوانی داشت و نیاز من را رفع کرد ، پس طبیعتا من مدت زمان قابل توجهی را در وب سایت می مانم !

اگر نیاز من را رفع نکرد و بی ربط به عنوان سرچ شده ی من بود ، من به راحتی در مدت زمان کوتاهی تب لینک آن سایت را می بندم و وارد یک سایت دیگر می شوم.

گوگل از طریق الگوریتم رنک برین dwell time  را در نظر گرفته و در نتایج خود مورد اثر قرار میدهد…

پس گوگل را دست کم نگیرید !!! گوگل فکر همه جارا کرده است ! ما در تیم سئو کار همواره مقالات و بروزرسانی تمامی الگوریتم هارا میخوانیم و طبق آن سئو وب سایت مشتریان عزیز خود را انجام میدهیم.

 

سئو داخلی ( On Page SEO ) چیست ؟

مهم ترین بخش سئو یک وب سایت ، سئو داخلی سایت ( On Page SO ) می باشد.

بعضی از فاکتورهایی که در این بخش از بهینه سازی سایت بایستی رعایت کرد را برای شما عزیزان ذکر خواهیم کرد.

هر عملی که در درون وب سایت خود برای رسیدن به استانداردها رعایت کنید را سئو داخلی میگویند.

 • لینک سازی داخلی
 • زمان و سرعت لودینگ پیج
 • استفاده میکروفرمت ها مانند :  Schema.Org و …
 • ساختار URL ها ( پیوندیکتا )
 • رسپانسیو ( موبایل فرندلی )
 • انواع متاتگ ها ، مانند تایتل ها ، متاتگ توضیحات ، عناوین و …
 • استفاده از حالت LAZY LOAD اگر از تصاویری زیادی استفاده میکنید.
 • استفاده از کش برای لودینگ سریع تر کاربرانی که قبلا هم به صفحه سایت شما مراجعه کردن
 • بهینه سازی و فشرده سازی کدهای JS و CSS و HTML
 • محتوا یونیک و اصولی ، هیچگاه از مطالب به صورت کپی پیست استفاده نشود !
 • محتوا سازی فقط به طول مقاله نیست ! مقاله ی کوتاه که نیاز کاربر را برطرف کند ارزشی بیش از مقاله ای با ۲۰۰۰ کلمه دارد که فقط کاربر را سردرگم و گمراه میکند
 • و …

برخی از مواردی که تیم سئو کار در سفارشات مشتریان خود در بخش سئو داخلی سایت اعمال میکند را برای شما عزیزان بازگو کردیم.

 

 

سئو خارجی ( Off Page SEO ) چیست ؟

یکی از حساس ترین بخش های سئو ، سئو خارجی سایت ( Off Page SEO ) می باشد ، اگر فردی تازه کار هستید یا از اصول لینک سازی و بک لینک سازی آگاه نیستید هرگز خود وارد این مقوله حساس و تخصصی نشوید.

تیم سئو کار با پلن های بک لینک ، رپورتاژ آگهی و سوشیال سیگنال های خود ، به طور کاملا تضمینی سئو خارجی وب سایت شما را به اوج می رساند.

بدون سئو خارجی ، هیچ وقت به رتبه های اول گوگل دست نخواهید یافت ! بک لینک بیشتر از آن که ترسناک باشد ، با روش های کاملا اصولی ، شما را در کسب بهترنی رتبه و بازدید کننده موفق خواهد کرد…

با استفاده از لینک سازی خارجی در سایت هایی که اتوریتی بالایی دارند و اسپم اسکوئر پایینی ، بخش خارجی وب سایت خود را بیش از پیش فعال کنید.

هرچه سایت مبدایی که لینک شما را درون سایت خود میگذارد از اعتبار بالایی برخوردار باشد اعتباری دریافتی شما از آن لینک نیز به مراتب بیشتر از لینک های غیرمفید و اسپم می باشد.

برای این که برند خود را برا گوگل نهادینه کنید به طوریکه که گوگل مقالات شما را به عنوان مرجع انتخاب کند و رتبه بهتری بگیرید ، بهترین ابزار استفاده از سوشیال سیگنال ها می باشد که تیم خودمان این پلن ها را نیز ارائه میدهد.

ما شما در شبکه های اجتماعی مشهور میکنیم ! برندسازی شما برای گوگل را به راحتی و به صورت تضمینی انجام میدهیم.

با رپورتاژ آگهی میتوانید رتبه ۱ تا ۳ گوگل را لمس کنید ، بسیاری از سایت ها صفحه اول گوگل هستند اما بازدید کننده کمی دارند ! چون رتبه های بیشتر از ۶-۷ می باشند.

در نتیجه رپورتاژ آگهی برای این نوع از صفحات مناسب است و شما را به رتبه های یک تا ۳ می رساند.

سئو و بهینه سازی وب سایت
سئو و بهینه سازی وب سایت

 

تفاوت بین سئو کلاه سفید ( white hat seo ) با سئو کلاه سیاه ( black hat seo )

بسیاری از سئوکار هایی که عقاید و تخصص آن ها منسوخ شده است و دیگر تلاشی برای آپدیت کردن معلوماتشان ندارند ، سئو را به صورت سئو کلاه سفید و کلاه سیاه تقسیم کرده اند !

به طور خلاصه خدمت شما عزیزان عرض کنم ، کسانی که روی سئو خارجی سایت خودشان کار میکنند را سئوکاران کلاه سیاه معرفی میکنند ! البته حرف بیراهی هم نیست !

لینک سازی ، استفاده از پاپ اپ ها و … باید به طور اصولی انجام شود ، اگر اصول در هر کاری نباشد مطمئنن آن پروژه با شکست مواجهه خواهد شد.

پس نبایدبگوییم بک لینک ۱۰۰درصد خطر دارد ! لینک سازی اگر به طور طبیعی و اصولی باشد ، باعث پیشرفت شما می شود ، در آپدیت های الگوریتم های گوگل بارها به نحوه لینک سازی اشاره شده است.

باید به خاطر داشته باشید دوستان ! ما سئوکاران تمامی مواردی که انجام میدهیم را طبق اصولی که به طور تیتروار در بروزرسانی های الگوریتم های گوگل ذکر شده است ، سرلئحه خود قرار میدهیم.

همیشه و همواره اخبار و اطلاعات این الگوریتم ها را چک میکنم و طبق آن سفارشات سئو را انجام میدهیم.

این را هم به یاد داشته باشید همیشه یک فن و تکنیک سئو برای تمامی سایت ها که عنوانین مختلفی دارند و کلمات کلیدی مشابهی دارند کار ساز نیست ! پس هر سایت ، یک تکنیک به خصوص خود را دارد …

 

 

بستن
بستن