مقالات آموزشی سئو و بهینه سازی

آموزش بخش admin در گوگل آنالیتیکس

امروز با آموزش بخش admin در گوگل آنالیتیکس در خدمت شما عزیزان از سری آموزش های گوگل انالیتیکس هستیم . در مقاله گذشته ، آموزش Acquisition در گوگل آنالیتیکس را برای شما عزیزان آماده کرده بودیم که مطالعه آن خالی از لطف نیست . در ادامه به طور تخصصی در مورد بخش ادمین و نحوه اضافه کردن کاربرجدید به گوگل آنالیتیکس را برای شما عزیزان آماده خواهیم کرد.

نحوه اضافه کردن کاربر جدید به گوگل آنالیتیکس
نحوه اضافه کردن کاربر جدید به گوگل آنالیتیکس

از منوی ناوبری بالای محیط گوگل آنالیتیکس وارد بخش admin  گوگل آنالیتیکس می شویم ، که این بخش به طور کلی ۳ زیربخش دارد به نام Account یا حساب کاربری ، Property یا ویژگی ها و View یا نمایش.

نحوه اضافه کردن کاربر جدید به گوگل آنالیتیکس google analytics

گاها و بعضا وادار به آن می شویم که آمار گوگل آنالیتیکس را برای سایر دوستان یا همکاران خود به اشتراک بگذاریم ، در اینجاست که آموزش اضافه کردن کاربر به گوگل آنالیتیکس به دردتان میخورد.

برای افزودن فرد مورد نظر به گوگل آنالیتیکس و اشتراک آمار وب سایت خود برای فرد مورد نظر ، کافی است مسیر زیر را طی کنید ! تا به راحتی آمار وب سایت برای همکار یا هر فرد مورد نظر دیگری به نمایش در آید.

از زری بخش Accounts گزینه ای به نام  User Management وجود دارد که با کلیک کردن روی آن بخش جدیدی به نام  Add Permission for باز می شود ، در این قسمت باید ایمیل فرد مورد نظرتان را وارد کنید(اکانت جیمیل) و بعد از تایپ ایمیل روی گزینه Read & Analyze کلیک کرده و هر نوع دسترسی ای که از نظرتان مورد نیاز است برای فرد مورد نیاز انتخاب کنید .

در لابه لای توضیحات بهتر است بدانید گزینه Manage Users برای تعیین سطح دسترسی کامل جهت دسترسی به اطلاعات و اشتراک با سایر اشخاص است ، Edit جهت ایجاد و تغییر برخی موارد مورد استفاده قرار میگیرد ! Collaborate نیز برای ایجاد و تغییر برخی موارد و همین طور گزینه Read & Analyze صرفا جهت خواندن و مشاهده ی آنالیز ها !

اگر میخواهید فرد مورد نظر متوجه این شود که اجازه دسترسی به اطلاعات سایت را دارد کافی است گزینه گزینه ی Notify
This user by Email را تیک زده و در آخر بر روی Add کلیک کنید به همین راحتی !

امتیازدهی

میانگین امتیازات

خلاصه امتیازات

امتیاز کاربران: ۴٫۷ ( ۱ رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن
بستن