فروش رپورتاژ آگهی در ۶ وب سایت خارجی فعال با اتوریتی بالای ۷۷

فروش رپورتاژ آگهی در ۶ وب سایت خارجی فعال با اتوریتی بالای ۷۷


فروش رپورتاژ آگهی : هنگامی که متن تبلیغاتی شما به همراه لینک هایی که درون آن با انکرتکست درج کرده اید در یک وب سایت دیگر به عنوان یک مطلب یا مقاله درج شود را رپورتاژ آگهی می گویند.

یکی از مورد اعتماد ترین نوع بک لینک سازی ، رپورتاژ آگهی است. این که مقاله ای از وب سایت شما و به تعریف و تشریح از وبسایت شما داخل سایتی گذاشته شود و با کلمات کلیدی شما درون آن مقاله به سایت شما لینک فالو دهد ، اعتباری بسیار بسیار بالا خواهد داشت.

  • تمامی بک لینک ها در homepage درج می شوند. یعنی لینک های شما مستقیما از اعتبار بالای صفحه نخست وب سایت هایی که در آن لینک شما را درج خواهیم کرد ، بهره مند میشوند.
  • تمامی لینک ها به صورت فالو می باشند.
  • شما عزیزان میتوانید در فرم تکمیل سفارش بعد از پرداخت موفق ، ۱ تا ۳ تصویر ، متنی بیش از ۳۰۰ کلمه حاوی ۳ کلمه کلیدی و ۳ لینک مختلف برای هر کلمه ( از یک وب سایت و دامنه ) وارد کنید.
  • تحویل این سرویس ۷ روزه کاری زمان میبرد و در پایان گزارشی برای خریداران ارسال میگردد.
  • مقالات در این سرویس باید به صورت انگلیسی باشد ( توجه داشته باشید گوگل کاملا هوشمند است و به راحتی webdsign و طراحی سایت را تشخیص میدهد. )

۶ وب سایت خارجی به مبلغ ۱۸۰ هزار تومان

 

سفارش سئو
سفارش سئو

۱۰ وب سایت خارجی به مبلغ ۲۶۰ هزار تومان

سفارش سئو
سفارش سئو

بعد از پرداخت موفق به فرم تکمیل سفارش به طور خودکار هدایت میشوید و بعد از تکمیل آن فرم متخصصان ما با شما تماس برقرار میکنند تا تایید شما را برای کلمات کلیدی، متن و لینک ها بگیرند…

 

رپورتاژ آگهی در کدام یک وب سایت ها قرار میگیرد


به دلایل فنی نمیتوانیم از نام تک تک دامنه ها را منتشر کنیم. لیست دامنه ها بعد از تکمیل سفارش مشتری فقط برای خریدار ارسال میگردد.

اما برای اثبات این سرویس ، اتوریتی های این دامنه ها را منتشر خواهیم کرد.

تمامی دامنه ها حداقل اتوریتی ۷۷ دارند ! چه چیزی مهم تر از اتوریتی بالا است ؟

رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی
بستن
بستن