۵۰ بک لینک دامنه EDU و gov مناسب برای سئو

۵۰ بک لینک دامنه EDU و gov مناسب برای سئو


بک لینک EDU و gov چیست ؟ دامنه .gov برای سازمان ها ، ارگان های دولتی استفاده میشود. دامنه .edu برای سایت های آموزشی استفاده می شودو از کلمه  educational  به معنای آموزشی گرفته شده است.

خب ، چه ربطی به سئو و رتبه گیری در گوگل داره ؟ گوگل بارها در مطالب و مقالات خود ذکر کرده که گرفتن بک لینک از دامنه های edu و gov بسیار حائز اهمیت است . چرا ؟

چون این وب سایت های ارزش محتوای بالایی دارند و مطالب این وب سایت ها در بسیاری از سایت های دیگر،صفحات مجازی و … به اشتراک گذاشته می شود.

اگر به زبان ساده تر برای شما عزیزان توضیح دهیم ، بک لینک edu و gov برای گوگل حکم شاگرد ممتاز و نمره الف را دارند که همیشه رفتار گوگل با آنها متمایز تر از بقیه شاگردان است و توجهه بیشتری به شاگردان ممتاز خود میکند.

 

۵۰ بک لینک دامنه EDU و gov مناسب برای سئو
۵۰ بک لینک دامنه EDU و gov مناسب برای سئو

 

خرید بک لینک edu , gov


قیمت این سرویس تنها ۱۴۰ هزار تومان می باشد.

بعد از خرید موفق بهصفحه تکمیل سفارش هدایت میشوید ، در قسمت توضیحات کلمات کلیدی خود و url دقیق وب سایت خود را ذکر کنید و همچنین متخصصان ما بعد از دریافت سفارش و قبل از شروع کار لینک سازی با شما تماس حاصل میکنند تا از کلمات و url شما اطمینان حاصل کنند.

  • تمامی بک لینک های ساخته شده توسط این سرویس با کیفیت دائمی می باشند و نیازمند هیچ گونه هزینه دیگر برای تمدید و … نمی باشد.
  • تمامی بک لینک های دریافتی برای دامنه شما از دامنه های بدون اسپم اسکوئر و اتوریتی بالا دریافت می شود.
  • مدت زمان انجام سفارش این سرویس ۱۰ روز کاری می باشد که بعد از اتمام گزارش لینک سازی در قالب یک فایل تکست برای شما وب مستران عزیز ارسال میشود.
  • ایمن از دید الگوریتم های گوگل مانند پاندا، پنگوئن و هامینگبرد
  • افزایش اتوریتی دامنه شما بعد از ایندکس شدن لینک ها در وب مستر دامنه شما
  • گزارش کار به همراه یوزر و پسورد تمامی لینک ها برای خریدار ارسال میشود.

سفارش سئو

بستن
بستن