۴۶۰۰ سوشیال سیگنال شبکه های اجتماعی

۴۶۰۰ سوشیال سیگنال شبکه های اجتماعی


سوشیال سیگنال » اهمیت شبکه و فضاهای مجازی در سئو و بهینه سازی سایت از نظر گوگل بر دیدگان هیچ وب مستری پوشیده نیست.

همه ی وب مستران هوشمند و بروز میدانند که شبکه های اجتماعی یکی از پایه های محبوب سئو به شمار می آید و نباید از این مزیت چشم پوشی کرد و به سادگی از کنار آن گذر کرد.

ما در تیم سئو کار ، برای شما عزیزان پکیج های سوشیال سیگنال ها را آماده کرده ایم. تمامی سوشیال سیگنال ها بدون استفاده از ربات و با اکانت های واقعی و فعال به تعداد ۴۶۰۰ لایک و اشتراک مورد عمل قرار داده می شوند.

سوشیال سیگنال
سوشیال سیگنال
  • ۵۰ اشتراک توییتر
  • ۶۰ اشتراک گوگل پلاس
  • ۴۵۰۰ لایک فیس بوک

این آمار تعداد سوشیال سیگنال های این پکیج می باشد ، اگر تعداد بالاتری را مدنظر دارید در ادامه پکیج های افزودنی را برای شما عزیزان وب مستر قرار داده ایم.

 

خرید سوشیال سیگنال


سئو را نمیتوان دیکته وار انجام داد ، سئو را باید طبق چک لیستی عظیم و طولانی به نوبت و در کنار هم و با هم انجام داد تا به نتیجه برسد.

غیرممکن است درباره سئو مطالب و مقالات را خوانده باشید و از تاثیر و مزایای شبکه های اجتماعی بی اطلاع باشید !

در سئو وب سایت ، خرید بک لینک ، خرید رپورتاژ آگهی و خرید سوشیال سیگنال ها از واجبات می باشند…

این فاکتور ها به خزنده های گوگل آنت دهی میکنند تا بیشتر سایت شما را چکو آنالیز کند ، بیشتر به مقالات و مطالب شما رتبه بهتر و توجه کند ( البته در کنار صدها فاکتور دیگر)

سوشیال سیگنال ها از نظر تمامی الگوریتم های گوگل امن شناخته شده اند و نه تنها هیچ تاثیر منفی ای در سئو سایت ندارند ، بلکه پر از مزیت و کارایی هستند.

پکیج هایی که برای شما عزیزان آماده کردیم در ادامه به همراه قیمت مشاهده خواهید کرد ، سعی شده طبق بودجه این پلن ها تغییر کنه وگرنه در کیفیت و روند هیچ تفاوتی با هم ندارند.

مدت زمان تحویل و تکمیل این سفارش ۱۰ روز کاری می باشد.

بسته ۴۶۰۰ تایی – ۹۰ هزار تومان

یک کلمه کلیدی – یک لینک

سفارش سئو
سفارش سئو

 

بسته ۱۴۶۰۰ تایی – ۱۸۰ هزار تومان

دو کلمه کلیدی – دو لینک

سفارش سئو
سفارش سئو

 

بسته ۱۹۶۰۰ تایی – ۲۲۰ هزار تومان 

سه کلمه کلیدی – سه لینک

سفارش سئو
سفارش سئو

 

بعد از پرداخت موفق به فرم تکمیل سفارش به طور خودکار هدایت میشوید  در آن فرم از شما عبارات کلیدی به همراه لینک و … خواسته می شود.

در من بعد از تکمیل فرم متخصصان سئو کار با شما تماس برقرار میگیرند تا تایید کلمات کلیدی و لینکی که درج کرده اید را بگیرند.

 

بستن
بستن