۱۰۰۰ بازدید ویدیو یوتیوب واقعی

۱۰۰۰ بازدید ویدیو یوتیوب واقعی


بازدید ویدیو یوتیوب

آیا میدانید Youtube بعد از گوگل ، به عنوان دومین موتور جستجو شناخته شده است ؟

به طور میانگین در روز کاربران صدها میلیون ساعت زمان صرف مشاهده ویدیوهای یوتیوب می کنند .

این به آن معنا است که میلیارد ها بازدید در یوتیوب در حال شکل گیری است.

با حضور در یوتیوب و فعالیت بسیار قادر خواهید بود از این بازدید به نفع سئو و سود وب سایت خود نیز بهره ببرید.

سوشیال سیگنال

ما در برای این سرویس بک لینک از یوتیوب ، ۳ گام در نظر گرفتیم :

  • گام یک : در این گام ما ویدیو شما را در صفحات مجازی همکار که دارای بیش از ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ عضو هستند به انتشار میدهیم. کاربران این صفحات مجازی وارد یوتیوب شما میشوند و کلیپ شمارا مشاهده میکنند. لایک میکنند و یا کامنت میگذارند تا باعث بهبود تاثیر آن در سئو شود. همانطور که میدانید سوشیال سیگنال ها تاثیر کاملا مثبت در سئو دارند و به هیچ عنوان اسپم نیستند و چه بسا این سیگنال ها از سمت یوتیوب و گوگل پلاس به سایت شما هدایت شوند.
  • گام دوم : در این گام به ویدیو یوتیوب شما لینک میدهیم ، این لینک ها به صورت بک لینک با انکرتکست کلمات کلیدی شما و همینطور به صورت رپورتاژ می باشد. ۱۰ رپورتاژ آگهی با کلمات کلیدی شما به ویدیو یوتیوب که در آن این ویدیو embed  شده است ، همینطور ۱۰ پست در صفحات مجازی بزرگ و پربازدید با کلمات کلیدی شما در فیس بوک ، گوگل پلاس و …
  • گام سوم : حال باید پیج اتوریتی صفحه ویدیو یوتیوب شما را افزایش دهیم ، در این گام ۱۰ هزار بک لینک به صفحات وبلاگی که در مرحله قبل ویدیو شما را منتشر کرده اند ارسال میشود تا قدرت این صفحات نیز بیشتر شود.

در نتیجه با سرویس ۱۰۰۰ بازدید واقعی برای ویدیو در یوتیوب نه تنها دیده می شوید و در رتبه های بالاتری قرار خواهید گرفت ، بلکه برندسازی کرده و برند خود را در سطح جهانی معروف میکنید.

بازدید ویدیو یوتیوب


خرید این سرویس منحصر به فرد تنها به قیمت ۱۱۰ هزارتومان

بعد از پرداخت وجه این سرویس به صفحه تکمیل فرم سفارش هدایت می شوید . لطفا در قسمت توضیحات فرم ذکر شده ، ۳ کلمه کلیدی (حداکثر ۳ کلمه) خود را همراه با لینک دقیق صفحه مورد نظر ارسال کنید.

  • این سرویس ۷ روزه کاری زمان می برد تا تکمیل شود.
  • گزارش تمامی اقدام ها بعد از انجام سفارش به ایمیل شما عزیزان ارسال خواهد شد.

 

سفارش سئو

بستن
بستن